Aktualności

Dzieci ćwiczą współpracę próbując trafić piłeczką do dziury znajdującej się w centrum chusty. Zadanie to wymaga współpracy i skupienia.

więcej

Najnowsza atrakcja w naszej ofercie. Duża trampolina do skakania urozmaici imprezę firmową, piknik rodzinny, przyjęcie urodzinowe. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci od 6 do 66 lat!

więcej

Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczyna się już 8 stycznia. Tradycyjnie włączamy się w Finał organizowany przez Komendę Hufca ZHP w Świdnicy.

więcej

Uczestnicy podzieleni są na dwa zespoły. Jeden z zespołów kładzie się pod chustą (najlepiej na plecach), drugi łapie za chustę i energicznie podnosi i opuszcza chustę.

więcej

Prowadzący wrzuca na chustę piłkę. Zadaniem uczestników jest takie poruszanie chusty aby piłka – statek nie wypadła poza nią.

więcej

Od 15 do 21 kwietnia zapraszamy na Warsztaty Wielkanocne w Galerii Victoria w Wałbrzychu. Wśród atrakcji, m.in. tworzenie pisanek, sianie rzeżuchy, świąteczne baranki, pomysłowe stojaki na jajka, kartki świąteczne.

więcej

Zapraszamy szkoły i przedszkola na niezwykłe zajęcia, podczas których dzieci samodzielnie wykonują profesjonalną biżuterię.

więcej

Absolutnym hitem tegorocznych imprez z okazji Dnia Dziecka okazał się Bob Budowniczy, który wraz z dziećmi tworzył ogromne budowle z dużych klocków. W tydzień Bob odwiedził imprezy dla dzieci na całym Dolnym Śląsku - a to dopiero początek! Zobacz jak bawiły się dzieci na placu budowy...

więcej

Wspaniała zabawa na świdnickim Rynku spotkała w sobotę i niedzielę całe rodziny. Przygotowana przez nas strefa zabawy cieszyła się ogromną popularnością, a w szczególności możliwość puszczania ogromnych baniek mydlanych.

więcej