Dzieci na weselu

Mamy przepis na udane wesele w towarzystwie najmłodszych!

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące tego, czy zapraszać dzieci na wesele. Tak! W naszym towarzystwie najmłodsi zapamiętają te ważne chwile na długo, a rodzice poświęcą się zabawie bez troski o swoje pociechy. Zabawę na sali połączymy z atrakcjami na świeżym powietrzu i poznaniem tradycji i zwyczajów weselnych.

 

Jak długo trwa opieka nad dziećmi?

Czas trwania opieki ustalany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb Młodej Pary i zaproszonych gości. Animatorzy zorganizują dzieciom czas od dwóch godzin, a jeśli będzie taka potrzeba położą je spać i poczekają na odbiór przez rodziców. W takiej sytuacji opieka trwa do godzin porannych.

 

Jakie atrakcje mają zapewnione dzieci?

Na wesele zabieramy ze sobą sprzęt animacyjny do zabaw, konkursów i aktywności w pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu. W zależności od warunków pogodowych na zewnątrz organizujemy pokaz i warsztaty puszczania ogromnych baniek mydlanych, zabawy chustą animacyjną, konkursy sprawnościowe z wykorzystaniem sprzętu animacyjnego. W przeznaczonym dla dzieci pomieszczeniu do dyspozycji są stoliki i krzesełka, gry planszowe, materiały plastyczne. Animatorzy organizują warsztaty tworzenia biżuterii oraz weselnych przypinek. 

Wesele to również tradycje i zwyczaje, w których mogą wziąć udział najmłodsi. Towarzyszymy dzieciom przy pierwszym tańcu, dziecięcym bloku tanecznym przygotowanym przez orkiestrę, posiłkach, a wytrwałym także przy oczepinach. 

 

Jaki jest koszt opieki nad dziećmi podczas wesela?

Pakiet MINI - czas trwania: 2 godziny, cena: - 400 zł, kolejna godzina - 150 zł

Pakiet MEGA - czas trwania: do 12 godzin, cena - 1000 zł

Napisz do nas na kontakt@aleheca.com.pl, zadzwoń: tel. 609 659 627 lub skontaktuj się z nami przez Facebooka. Wyślemy szczegółową ofertę opieki nad dziećmi na weselu.